תסכול וחוסר מימוש

אנשים מתמודדים עם מגוון בעיות היכולות לעורר תחושת תסכול וחוסר מימוש. לעיתים הדברים קורים בעקבות פרידה, סיום תפקיד, תחושת חוסר הצלחה פעם אחר פעם ועוד. בעיות אלו מציבות בפנינו צורך לבדוק איפה הדברים פוגשים אותנו, מתי והאם ניתן להתמודד איתן בדרכים שונות ויצירתיות כדי לא לשקוע בתחושות קשות. לעיתים ההתבוננות על הבעיה היא הבעיה וכשמבינים זאת ניתן להיפרד מהקושי ולהפכו למנוף לצמיחה.

שאלות נפוצות


אנשים שונים פונים לדרכי טיפול שנות. לעיתים ישנו צורך בטיפול ארוך טווח ולעיתים התשובה מונחת על קצה האף אך מרוב בהלה לא ניתן לראות אותה. במרכז צוות שיוכל להכווין לטיפול ארוך טווח או קצר בהתאם לצרכים האישיים.
במרכז יעזרו לך ללמוד להכיר את התכונות החזקות אצלך, ללמוד את הפוטנציאל המולד ולקרב אותך למקסימום מימוש פוטנציאל זה. אנו עובדים עם מיטב המאבחנים והמלווים כדי לאסוף את הידע על האדם ולעזור לו להגיע למימוש עצמי זה.
אנשים רבים מרגישים לא נוח עם עצמם ש"כביכול" היו אמורים להיות מאושרים. לעיתים אנו משלמים מחיר כדי לבנות לעצמנו את ה"תמונה" המושלמת. לעיתים אנו בוחרים להיות במקום שלא טוב לנו מכיוון שחוששים מפני כישלון ובקורת, ולעיתים מעדיפים להמנע מלקיחת סיכונים, מתוך חשש גדול לטעות, ולאבד את הבטחון שכבר קיים השיגו. לצוות המרכז ישנו הידע והניסיון ללוות אותך בתהליך בחינה מחדש אם הדברים משרתים את הרצון האמיתי שלך ולכוון בדרך אליו.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר


    test