ליווי שיווקי

האם חלמתם פעם שמישהו יבוא וייקח מכם את ה"בעיה המטרידה" הזו – השיווק? אם כן, אתם לא לבד. בעלי עסקים רבים ונותני שירותים אוהבים את עבודתם אך הם אינם אוהבים לשווק אותה, לצורך כך קיים הליווי השיווקי.

קרא עוד...

ייעוץ וליווי עסקי

בסביבה תחרותית ודינמית הנתונה לשינויים ותמורות רבות מציבים בפני המנהל/בעל עסק אתגרים ניהוליים לא פשוטים. וכידוע עסק שאינו מתאים עצמו לסביבה בה הוא פועל, אינו בוחן את דרך התנהלותו לבקרים.

קרא עוד...

ליווי להקמת עסק

הרצון לפתוח עסק קטן נובע לא פעם מהשאיפה להיות חופשיים ומשוחררים ממעסיק הקובע עבורכם את כללי העבודה. לפעמים מדובר ברצון להגשים חלום או רעיון המקנן בתוככם שנים רבות ואתם מרגישים שהגיע הזמן להוציא אל הפועל.

קרא עוד...

שותפויות

בין אם אתם קובעים מיזמים משותפים, שותפויות, ברית אסטרטגית, לכולם יש את אותם יתרונות פוטנציאליים: צמיחה עסקית מהירה יותר. כדי ליצור שותפויות עסקיות: כדי לא לעשות דברים לבד.

קרא עוד...

יזמות עסקית

לא פעם אנו קמים בבוקר עם גל של התלהבות, רעיון גאוני שאנו בטוחים שהוא הדבר הבא. אנו מתחילים ללמוד את השלבים להצלחה, צעדים לתכנית עסקית וחסרים את השאלות המשמעותיות.

קרא עוד...

ליווי מנהלים ובעלי עסקים

כמנהל אתה עומד בפני אתגרים רבים הדורשים יכולת תמרון ועבודה רב משימתית לניהול העסק/ארגון, על מרכיביו ומשאבי האנוש שבו תוך ניהול המשימה המרכזית שלך להוביל את העסק להצלחה ולרווחיות.

קרא עוד...

משברים וקופליקטים בעסקים

המציאות העסקית הדינמית מביאה לתוכה אתגרים לא קטנים. חלקם של האתגרים עסקיים וחלקם אתגרים בין אישיים שכן חיבור בין בני אדם יוצר גם קונפליקטים.

קרא עוד...

מעבר משכיר לעצמאי

המעבר משכיר לעצמאי הינו שינוי מאתגר עם פוטנציאל עסקי להגדלת הכנסה אולם מהלך שעשוי להיות מכשיל לאנשים רבים המנסים להגשים את חלום העצמאות לאחר שנים של עבודה כשכיר.

קרא עוד...

כתיבת תכנית עסקית

תכנית עסקית היא כלי חיוני לקידום העסק, הערכת כדאיותו, יצירת תכניות עבודה שנתית, היחלצות ממשברים, הצגת תכלית העסק. תכנית עסקית חכמה המושתתת על כתיבה נכונה, שיטתית ולוגית מציגה את העסק ואת הפוטנציאל העסקי הגלום בו.

קרא עוד...

עסקי

בסביבה תחרותית ודינמית הנתונה לשינויים ותמורות רבות מציבים בפני המנהל/בעל עסק אתגרים ניהוליים לא פשוטים. וכידוע עסק שאינו מתאים עצמו לסביבה בה הוא פועל, אינו בוחן את דרך התנהלותו לבקרים, עלול להיקלע לזעזועים ולקשיים העלולים לאיים על קיומו. במרכז בשביל הדרור מומחים כדי ללוות אותך להצלחה בסביבה מאתגרת זו, באמצעות ייעוץ עסקי אפקטיבי.


    הרשמה לניוזלטר