משברים

קונפליקטים ומשברים הינם התנגשות בין צדדים בעלי צרכים, אינטרסים, רגשות, דעות, אמונות וערכים שאינם מתיישבים אלה עם אלה.

מקורות הקונפליקטים והמשברים יכולים להיות בשל הצרכים השונים, ערכים, תרבות ועוד. בחיינו אנו נתקלים בקונפליקטים ומשברים תדיר סביב הבדלי רצונות, תחושת קיפוח, תחושות זלזול ועוד. במפגש אחד או בסדרת מפגשים קצרה ניתן לבחור להתבונן על הסיפור מזווית ראיה שונה. ביכולתנו להיות ה"במאי" של הסרט ולשנות את הסוף שלו. המפגש נותן כלים להתמודדות עם הקונפליקט ודרכי פעולה ויצירת שינוי גם אם מושא השינוי איננו אתנו במפגש.

שאלות נפוצות


במפגש ניתן להתבונן על מגוון רב של סוגיות. כמעט כל סוגיה הקשורה בקשר בין בני אדם ניתן לשנות את התסריט ולצאת עם תוצאות שונות.
בהחלט שכן. בעזרת תקשורת אמפתית וכלים בסיסיים ליצירת היקשרות ניתן לאחות קרעים ולהצליח לגשר על פערים. במפגש אנו זוכים להתבוננות שונה וניתן לנו הזכות להיות ה"במאים" של הסיפור ולשנות אותו.
בעיות רבות נולדו כתוצאה מהבדלי תרבויות. במפגש נוכל להבין התנהגות זו או אחרת בהתאם לפערים הקיימים ולהחליט עם אלו כלים/תובנות נכון לנו לצאת.
נשמח לעזור לך למצוא את הדרך לנהל את השיחה הזו. החשש לעיתים גדול מהתוצאה ועדיף להתכונן, להירגע ולנהל אותה ממקום בטוח ואמפתי כלפי ההורה. שיחות מסוג זה צריכות להיות רגישות לשני הצדדים. כנ"ל גם להורים המנהלים שיחה עם הבן/בת שלהם במצב הזה.
במרכז נוכל ללוות אתכם לקבל כלים להצבת גבולות ברורים בין אם מדובר בחבר/ה. מהם הכללים לגבי ההתנהלות בתוך הבית, כיצד לנהל שיחה בנושא ונושאים נוספים העומדים על הפרק בקושי.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר