ליווי שיווקי

האם חלמתם פעם שמישהו יבוא וייקח מכם את ה"בעיה המטרידה" הזו – השיווק? אם כן, אתם לא לבד. בעלי עסקים רבים ונותני שירותים אוהבים את עבודתם אך הם אינם אוהבים לשווק אותה, לצורך כך קיים הליווי השיווקי. למרכז "בשביל הדרור" יש צוות שיווק לנותני שירותים, מקצועות חופשיים ולמגזר השירותים. אנו נתאים את המלווה השיווקי לעסק. העבודה עם יועץ על תהליך השיווקי מלווה ביעוץ בנושאי הכתיבה השיווקית, הכוונה ניהולית, פגישות מעקב בנושאים אסטרטגיים בוערים, הכנה לקראת פגישות חשובות, קביעת מטרות ויעדים לפעילויות ולקמפיינים, סקירת השוק ותחרות, בדיקת פלחי שוק ועוד צרכים הצצים במהלך התהליך.

שאלות נפוצות


אנשים רבים מרגישים את אותו קושי. נולדנו עם כלים שונים העובדים עבורנו. אדם צריך לדעת היכן לקחת עזרה כדי להוביל את העסק שלו גבוה יותר. לכן אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע למתן שירותים אלו.
בהחלט. במרכז "בשביל הדרור" ישנם אנשי מקצוע האוהבים לעשות עבודה זו. הם יפנו אותך להמשיך בחלק בו אתה מרגיש בנוח ויקדמו אותך באנטרנט.
מרכז "בשביל הדרור" עובד עם אנשים שמספקים שרותים אלו עבור לקוחותינו. אנו בונים תכנית משותפת ומייצרים את הקשר בין העובד לבין העסק כדי לתת את המענה הנכון ביותר לתכנית העסקית שבנינו.
במרכז "בשביל הדרור" צוות שילמד אותך לעבור את מחסום השיווק המונע ממך להתקדם, יבנה אתך תכנית עבודה בהתאם לצרכים האישיים וליכולות שלך כדי להשיג את הטוב ביותר עבור העסק שלך.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר