ליווי משכיר לעצמאי

המעבר משכיר לעצמאי הינו שינוי מאתגר עם פוטנציאל עסקי להגדלת הכנסה אולם מהלך שעשוי להיות מכשיל לאנשים רבים המנסים להגשים את חלום העצמאות לאחר שנים של עבודה כשכיר. כשכיר אנו מתעניינים בשכר, בימי החופשה, בזכויות המגיעות לנו. כעצמאים עלינו לשנות תפיסה לחלוטין. עלינו לדאוג לתפעול התקין של העסק, להיערך להתחשבנויות עם שלטוות המס, לדעת בפני מה עומדים, התמודדות עם הוצאות והכנסות, יצירת משכורות, ביטוחים פנסיוניים ועוד. אנו במרכז נותנים ליווי והכוונה לשכירים השואפים להפוך לעצמאים, עורכים אבחון מקיף ליוזמה ואת יכולות האדם לעמוד בנדרש ממנו. אנו נותנים ליווי והכוונה מקצועית משלב אפס.

שאלות נפוצות


יועץ עסקי עבור שינוי קריירה מספק פתרונות המתבססים על ניתוח פיננסי ובוחן מה קיים ומה אפשרי. לבנות תכנית פעולה ולגשת אתה לרואה חשבון ועו"ד במידת הצורך.
לעצמאי בתחילת הדרך יש קשיים רבים וזוללי זמן שמשפיעים על המשפחה הן באופן ישיר והן באופן עקיף. בנוסף ההכנסות בתחילה יורדות ודבר משפיע על האווירה בבית לעיתים קרובות. במרכז אנו מלווים את העצמאי הטרי לגם במישור המשפחתי וכלים להתמודד עם הקשיים הצפים ועולים.
עצמאי מפסיק לחשוב במונחים של שכיר. יום שאינו מגיע לעסק הוא יום אבוד מבחינת הכנסות. לכן עצמאים צריכים לדעת לנהל את זמנם כראוי ולדאוג לתזרים מזומנים גם בימים שאינם עובדים. במרכז אנו מלמדים את העצמאי החדש איך להתנהל עם תזרים המזומנים שלו ולהפריש גם להוצאות/אי הכנסות לא צפויות.
עסקים קטנים רבים מבינים את תחושת העבודה לבד. מעבודה כשכיר שיש עם מי להתייעץ, לשוחח פעמים רבות העצמאי מוצא עצמו לבד. אין עם מי לחלוק את ההצלחות, הכישלונות. זה הזמן להתנער מהרגלים ישנים, ללמוד את הכלים החדשים. במרכז אנו מלווים ברמה של אוזן קשבת. יש את המקום לבוא, לשוחח, להיעזר בשירותי המשרד ולהרגיש בבית.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר