ליווי להקמת עסק

הרצון לפתוח עסק קטן נובע לא פעם מהשאיפה להיות חופשיים ומשוחררים ממעסיק הקובע עבורכם את כללי העבודה. לפעמים מדובר ברצון להגשים חלום או רעיון המקנן בתוככם שנים רבות ואתם מרגישים שהגיע הזמן להוציא אל הפועל.

מידי שנה נפתחים עשרות אלפי עסקים ומרביתם מתקשים לשרוד את השנים הראשונות. רובנו זקוקים לליווי והדרכה בתחילת דרכנו העצמאית אך מעטים פונים להכוונה.

במרכז "בשביל הדרור" מנחים לליווי עסק בתחילת דרכו כדי לבנות את הבסיס לעסק הצומח בצורה הטובה ביותר שניתן. ביכולתנו ללוות את העסק משלבי התכנון, ההקמה והתכנית העתידית. במרכז צוות מקצועי ומיומן בליווי עסקים קטנים ובינוניים.

Lady with glass

שאלות נפוצות


במרכז "בשביל הדרור" ישנו צוות מקצועי מיומן ואמפתי, היכול לכוון אותך לחשיבה העסקית החדשה, לבחינת היכולות ודרישות השוק כדי למקסם את הפוטנציאל.
נותני שירותים רבים מכירים תופעה זו, בעיקר בתחומים הטיפוליים. אנשים מודעים ליכולת המקצועית שלהם אך מתקשים לבקש עבורה תשלום הוגן. במרכז אנו עובדים עם עסקים רבים העומדים בנקודה זו ומלווים אותם להכיר בזכותם לקבל את התמורה ההוגנת לעמלם.
פעמים רבות אין מדובר בחריצות שלנו כדי לקדם את העסק. פעמים רבות צריך לבחון פרמטרים רבים ונוספים שאנו לא מודעים אליהם ואיש מקצוע חיצוני יוכל לזהותם. במרכז אנו מעמידים צוות הערוך לבדוק צרכים אלו.
קיים עושר במידה מספקת לכולם, אך לא כולם יודעים כיצד להגיע אליו. בבניית תכנית עסקית ניתן לבדוק את השוק, את הבידול האישי שלך, אך היכולות הבין אישיות ולהתאים את התכנית הנכונה עבורך. ההתבוננות של היועצים במרכז היא על פרמטרים רבים העשויים לתת לך את המענה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם וסטיבולום אט דולור קראס אגת לקטוס וואל.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר