כתיבת תכנית עסקית

תכנית עסקית היא כלי חיוני לקידום העסק, הערכת כדאיותו, יצירת תכניות עבודה שנתית, היחלצות ממשברים, הצגת תכלית העסק. תכנית עסקית חכמה המושתתת על כתיבה נכונה, שיטתית ולוגית מציגה את העסק ואת הפוטנציאל העסקי הגלום בו.

במרכז "בשביל הדרור" אנו בונים תכניות עסקיות לעסקים חדשים ותוכניות הבראה לעסקים במשבר.

שאלות נפוצות


במרכז עובדים עם מודל swot להצגת חוזקות, חולשות, הזדמנויות ואיומים. בוחנים את התשומות הניהוליות, בחינת תכנית מימון וליווי. בוחנים את המצב הקיים ואת יכולות בעל העסק להחזיקו ולפנות לבקשת עזרה.
אחד השלבים הראשוניים בתהליך הוא הגדרה מדויקת של מהות העסק, המוצר והשירות. זהו אחד השלבים החשובים במעבר משלב הרעיון לשלב הביצוע. אנשים רבים אינם ממוקדים בתכנית העסקית. במרכז אנו מלווים אותם דרך למידת המוצר, הפתרונות האלטרנטיביים בשוק, מיקוד צרכי שוק, איתור קהל יעד ועוד.
כתיבת תכנית עסקית מאפשרת להשיב על השאלה על איזה צרך עונה המוצר, וכיצד ניתן להבחין אם מדובר בפיתוח חדשני או שיפור/בידול מוצר/שירות קיים. בכתיבה צריך להתרשם כלקוח מהמוצר ולא כיזם. אנו לומדים את המוצר כצרכנים מהסוף להתחלה כדי לבחון בעיניים של הצרכן.
חזון החברה משמש מצפן לעסק, מכוון כל העת לפסגה ומתווה את הדרך לשם. החזון מניע לקבלת החלטות ומהווה גורם להנעת עובדים. כך גם גיבוש ערכי הליבה של הארגון, הם יכתיבו את מדיניותה. אנו נעזור לכם לבחון את החזון המוביל את העסק שלכם, המטרות אליהם אתם שואפים להגיע והערכים המנחים אתכם בדרך להצלחתכם.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם וסטיבולום אט דולור קראס אגת לקטוס וואל.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר