יזמות עסקית

לא פעם אנו קמים בבוקר עם גל של התלהבות, רעיון גאוני שאנו בטוחים שהוא הדבר הבא.

אנו מתחילים ללמוד את השלבים להצלחה, צעדים לתכנית עסקית וחסרים את השאלות המשמעותיות: האם אני אקום גם מחר בבוקר, יום לאחר שההתלהבות יורדת ואני עדיין ארצה את המיזם. על מנת לצאת ליזמות עסקית עלינו להיות מודעים לעצמנו, להכיר במכשולים הפנימיים והחיצוניים המצפים לנו בדרך ולתכנן כיצד נוכל לגבור עליהם. מהו המתכון הפנימי הרצוי על מנת לצאת להרפתקה זו.

במרכז "בשביל הדרור" נשמח ללוות אתכם בתהליך גיבוש המיזם. לעזור לגבש תכנית יציאה לדרך עם נקודות יציאה שונות וללוות אתכם במהלך הדרך במיוחד במהמורות המלוות אתכם.

שאלות נפוצות


אנו נבחן ביחד את ה"בטריה" העסקית שלכם. כמה יכולת יש לכם ליפול ולקום ולהיות מפוקסים על המטרה לאורך זמן. לבחון את היכולת שלכם לעמידה לאורך זמן. לפני יציאה לדרך יש צורך לראות מסוגלות זו לפני שמוציאים כספים מיותרים.
לפני שיוצאים לדרך יש לבחון את היכולת לעמוד במצבי לחץ. מה קורה במידה ואין הכנסה קבועה בתקופה זו. בבדיקות שיעשו תבחן היכולת להתמודדות עם מצבים אלו כדי לדעת אם ואיך לצאת לדרך.
בהחלט שכן. המכרז ערוך ללוות אדם בתהליכים ארוכים החל מהשלבים הראשוניים תוך ליווי פגישות עו"ד, רו"ח, רישום פטנטים ועוד.
ברגע שענינו על כל הסעיפים שבדרך החל מאבחון פרופיל ביומטרי שייתן לנו את התובנות לגבי המסוגלות ולדעת היכן החזקות והיכן החולשות ומי לוקח על עצמו תפקידים שונים כדי להגיע להצלחה מקסימלית

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר