הורות וקריירה

הורים רבים בימינו "נקרעים" בין הצורך להיות הורים נוכחים ומשפיעים על ילדיהם לבין דרישות העבודה השוחקת ושעות העבודה הבלתי נגמרות. הורים רבים מוצאים עצמם עובדים שעות נוספות (שלא הוגדרו מראש בתנאי העסקה), ואפילו לוקחים עבודה איתם הביתה, כך שהלחץ רק גובר ואתו גם רגשות האשמה. כיצד מאזנים בין שני העולמות ולא מוותרים על עצמנו בדרך? במרכז ניתן להיפגש לפגישה ממוקדת לבניית תכנית עבודה המשלבת בין העולמות תוך שמירה על איזון ושפיות. בפגישה יינתנו טיפים רבים לכיצד לשלב בין העולמות ולגשר על פערים.

שאלות נפוצות


הורים רבים מתלבטים לפני לקיחת תפקיד חדש או ראיון עבודה כיצד הדבר ישפיע על המאזן המשפחתי. נשים רבות מעדיפות לוותר כדי לא לפגוע במשפחה. בהחלט שבעזרת עבודה נכונה ניתן להגיע לתוצאות טובות הן בהורות והן בקריירה.
תחום ההייטק ידוע במיוחד בתובענותו ובשעות העבודה הארוכות שבו. ניתן להתקדם בהייטק ובמקביל לא להזניח דרך בניית תכנית המאזנת בין הצרכים השונים. במפגש ניתן לבנות תכנית שכזו.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם וסטיבולום אט דולור קראס אגת לקטוס וואל.
הורים רבים נעזרים בהורים שלהם לטפל בילדים החל מהאיסוף מהגנים, ארוחות, חוגים ועד הלינה. ניתן לשמור על האיזון בין מעורבות להתערבות הסבים והסבתות בחינוך הילדים על ידי בניית תכנית עבודה משותפת וברורה.
בוודאי. במרכז נוכל להנחות עבודה מהבית והפרדה מהחיים האישיים, כלים מעשיים לבית הספציפי שלכם.
רבים מתלבטים בסוגיה זו. נשמח להתלבט ביחד ולחשוב מה חשוב יותר בשלב מסוים בחייך: לבסס את הקריירה או לא להמתין. לעיתים שיחה יכולה לעשות סדר רב ולקבל החלטה.

מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר