צומת דרכים

כבישי החיים מביאים אותנו מפעם לפעם, ולעיתים אף בפתאומיות לצומת דרכים בה אנו נדרשים לקבלת החלטות. אנו עלולים למצוא את עצמנו עומדים בתדהמה ללא יכולת להחליט לאן לפנות.

קרא עוד...

קריירה

סיימתם ללמוד ולא משוכנעים לאיזה כיון לקחת את הקריירה שלכם? ללכת על תואר שני או להתקדם בעבודה? התחלתם את הקריירה אבל זה עדיין לא מרגיש זה?

קרא עוד...

הכוונה מקצועית

מאות מקצועות קיימים ואלפי תתי התמחות. ההיצע רחב והבלבול אף יותר. מהו המסלול הנכון? מהו אותו תחום שעשוי להיות הדבר המתאים לחלוטין ליכולות האמתיות של האדם.

קרא עוד...

חרדות

החיים המודרניים מספקים לנו די סיבות טובות לכניסה מהירה למצבי מתח וחרדה אשר נותנים את ביטויים הפיזי והרגשי במידי: עליה בלחץ הדם, זיעה קרה, מחשבות טורדניות, שינה טרופה, תשישות, בלבול ועוד.

קרא עוד...

ליווי למציאת זוגיות

אנו יצורים חברותיים וככאלה אנו שואפים למציאת זוגיות המושתתת על ערכי הערכה, הדדיות מחויבות אישית ושיתופיות. לרבים מאתנו מציאת זוגיות היא מאתגרת ביותר בשל קשיים להתמודד עם שפע ההיצע הקיים. כיצד בוחרים בבן/בת הזוג?

קרא עוד...

תסכול וחוסר מימוש

אנשים מתמודדים עם מגוון בעיות היכולות לעורר תחושת תסכול וחוסר מימוש. לעיתים הדברים קורים בעקבות פרידה, סיום תפקיד, תחושת חוסר הצלחה פעם אחר פעם ועוד.

קרא עוד...

משברים

קונפליקטים ומשברים הינם התנגשות בין צדדים בעלי צרכים, אינטרסים, רגשות, דעות, אמונות וערכים שאינם מתיישבים אלה עם אלה.

קרא עוד..

התערבות חד פעמית

פעמים רבות אנו מוצאים עצמנו בקונפליקט פנימי בנושאים שונים החל מריב עם חבר/ה טובה, בן משפחה. לעיתים מדובר בהחלטה על שינוי תפקיד/מקצוע, התלבטות בתחום לימודים ועוד.

קרא עוד...

אימון אישי

כמה פעמים הרגשת שאתה לא יודע איך להמשיך מכאן? כמה פעמים רצית לחולל שינוי בחייך ולא ידעת מהיכן להתחיל?  אנשים רבים מוצאים עצמם במצוקות כגון דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון, חוסר שביעות רצון, קושי לממש את הפוטנציאל המולד שלהם.

קרא עוד...

ליווי אישי לאנשים בתחילת דרכם המקצועית והזוגית:

אימון וליווי אישי מיועד לאלו הרוצים לעשות תהליכים להשגת יעדים/יציאה ממשברים/תסכול/חרדות/ מימוש עצמי/מציאת זוגיות ועוד. מטרת העבודה האישית הינה שסייע בהבנת המהות הפנימית של האדם, למידת החזקות שלו, דרך הבנת השימוש בהם למציאת הצמיחה והדרור. ישנה חשיבות גדולה להכרת האדם את עצמו על יכולותיו אלו לצורך מימוש עצמי זה.

במרכז אנו מלווים תהליכים אישיים אלו תוך התייחסות להיבטים המולדים, תהליכי הלמידה וסגנון החשיבה, ההיבטים הרגשיים והתקשורת הבין אישית כבסיס לליווי ממוקד זה.


    הרשמה לניוזלטר