ליווי אישי

כמה פעמים הרגשת שאתה לא יודע איך להמשיך מכאן? כמה פעמים רצית לחולל שינוי בחייך ולא ידעת מהיכן להתחיל?  אנשים רבים מוצאים עצמם במצוקות כגון דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון, חוסר שביעות רצון, קושי לממש את הפוטנציאל המולד שלהם, כעסים, חוסר סיפוק, דחיינות ועוד. צוות המרכז מיומן במתן ליווי בנושאים רבים וליווי אישי להגשמת הפוטנציאל הקיים, להתבוננות שונה על הסיטואציות הבולמות את חיינו.

Lady with glass

שאלות נפוצות


בהחלט. במפגשים אנו לומדים להתמודד עם חסמים ומפתחים מיומנויות לתקשורת בין אישית טובה כך שהשיחה תוכל להתפתח לקשר. אנו עובדים על הקניית דפוסי התנהגות רצויים והגדרת יעדים אישיים.
גם כאן בהחלט. אנשים רבים העומדים בפני החלטות חשובות מוצאים עצמם במצב זה. בליווי נבחן את הסיבות לחששות, את תפיסת העולם ויצירת תמונת מציאות חדשה.
במפגשים מקבלים ליווי אישי להתאמן על דרכי חשיבה חדשות, דרכי התמודדות ומיומנויות שונות להשגת מטרות ויעדים. נוכל לשים את הרצון להיפתח לקשרים חדשים במרכז ונעבוד על כך.
ניתן להחליף את המילה להילחם במילה היוצרת רצון לשנות. דרך ההתבוננות שלנו על מצבים היא זו המפילה אותנו באותם פחים שטמנו לעצמנו. כשלומדים להתבונן ולהתמודד אחרת, ניתן להיפרד גם מהמקרר.
בהחלט. לעיתים חסרות לנו המיומנויות להתחבר עם ילדים אחרים, ישנה בעיה של בטחון עצמי או חוסר בכלים להתמודד. במספר מפגשים ניתן לשנות את התוצאות לחלוטין.


מוצרים נוספים:
ייעוץ זוגי
ייעוץ לקריירה
הורות וקריירה
אימון אישי
ליווי להקמת עסק

    הרשמה לניוזלטר