אודות

מרכז "בשביל הדרור" הוקם על ידי אורית יוסף, מנחת קבוצות מקצועית בשיטת תקשורת אמפתית, ודרור סמי, יועץ ומלווה עסקים וחברות, לצורך ליווי תהליכים אישיים, משפחתיים ועסקיים. דרור ואורית בעלי רקע נרחב כל אחד בתחומו וביחד עם צוות יועצים, מאמנים ומטפלים, משלימים  לליווי מקסימלי בהתאם לצרכים האישיים, המשפחתיים והעסקיים של האדם.

במרכז "בשביל הדרור" אנו פועלים על פי הגישה המערכתית ההוליסטית המייצגת את החשיבה במאה ה-21 האומרת כי כדי להגיע אל המטרות והיעדים אותם אדם רוצה להשיג יש  לעשות עבודה מערכתית להבנת הדרך בה הוא תופס את העולם ומשתמש בחוזקות שלו להגיע למקסימום הפוטנציאל.  במרכז אנו לומדים את ההיבטים המולדים, את תהליכי הלמידה וסגנון החשיבה שלו, מכירים את  התכונות הדומיננטיות, ההיבטים הרגשיים והתקשורת הבין אישית שלו. אנו מאמינים כי כאשר אדם מבין את בסיס מהותו, הפוטנציאל שלו והעצמה שלו יוכל לעשות תהליך שינוי וצמיחה עמוקים יותר, מהירים יותר והשפעתם תהיה מהפכנית. כאשר אדם מכיר עצמו ואת ערכיו הבסיסיים לעומק. כאשר הוא מודע ליכולת התרומה הייחודית שלו, כך יפיחו בו תחושת הזהות, היושר האישי, הבקרה הפנימית וכך גם יוכל להתנהל תוך תחושת הצלחה. ניצחונו זה יקרין בכל תחומי חייו. 

במרכז "בשביל הדרור" פועל צוות רב-מקצועי בעל מוניטין העובד בשיתוף פעולה מלא  ומטרתו למידה, בניית תכנית אישית לאדם וליווי התהליך. למרכז יועצים עסקיים/ארגוניים/מומחים לשיווק/מגשרים בתחום הגירושין והעסקים/יועצי מס ומיסוי בי"ל/מומחים לפרישה מעבודה/מומחים לגיל השלישי/מומחים בתחומי התקשורת הבין אישית/מומחים לעבודה עם משפחות/מומחים בתחום התזונה, הגוף והנפש/מומחים להכוונה מקצועית/מומחים לארגון וסדר ועוד. שכדי לעזור לאדם אחד צריך צוות שלם מבין ותומך.

כפי שאמר אלברט איינשטיין: "לא נוכל לפתור את הבעיות המשמעותיות העומדות לפנינו באותה רמת חשיבה שבה נמצאנו כשיצרנו אותן."


הצוות שלנו
מוטי מור
ריבה אלקלעי
אורית יוסף
דרור סמי

    הרשמה לניוזלטר